stimul Plán Slut Ch. 01

No, to je trochu jiný, než mé obvyklé nabídky, i když moje preference pro incest beletrii tendenci prosakovat tady trochu (více v kapitole 2), takže pozor, … nebo ještě lépe, být zapnutá! Opravdu chci získat zpětnou vazbu na to – tak doufám, že slyším od vás čtenářů, ať už pozitivní nebo negativní, jak jsem zkusit něco trochu jiného. Užijte <br dozvědět se více />

Ach jo, to je fikce, jakákoliv podobnost se osoby žijící nebo mrtvý je čistě náhoda. Všechny postavy existují pouze v mé fantazii a tady na Literotica!

*

“Paní Lawson, myslím, že jsem mohla přijít s plánem, jak zachránit svůj dům.” Srdce mi málem vyskočil z krku, jak jsem slyšel, manažer úvěr od naší banky říkají tato slova po telefonu. “Pokud se vy a váš manžel by mohl být tady v 14:00 můžeme jít přes um, detaily.”

“Přesně tak, pane Richards,” odpověděl jsem. “Děkuji vám, děkuji vám!” Byl jsem skoro vyskočil nahoru a dolů s nadšením. Nemohl jsem uvěřit, noční můra z posledních několika měsíců, ve skutečnosti měl šanci jít pryč.

Naše rodina byla jedna z těch těžce zasaženy nedávnou hospodářskou krizí. V lepších časech, můj manžel a já jsem si koupil do tohoto celého nastavitelná sazba úvěru kecy a koupil naše předražené a nyní podhodnocena McMansion spolu s tisíci jiných. Když se najednou naše platby zdvojnásobil, jsme byli stěží schopen udržet hlavu nad vodou, a pak, když dno spadl z ekonomiky a mým úkolem odpaří spolu s celou strojírenskou společnost jsem pracoval a Donnieova práce ho snížit na polovinu času, jsme byli mrtvých, kde jsme stáli. Jedli jsme prostřednictvím našich úspor, vysoká škola fondů děti ‘a maximu se na kreditní karty a jen před pár dny jsme seděli v pana Richarda kanceláři, když nám řekl, že s největší pravděpodobností, že budeme ztrácet náš dům.

Musím vám říct, že jsem nespal moc v poslední době. A milion myšlenek pořád přichází na mě – máme tři rostoucí děti, Tara věk 17, Donnie Jr. věku 13 a Molly věku 9 Kde budeme žít.? Budeme muset odejít? Mohli bychom začít znovu teď? Bylo to děsivé – peklo, v loňském roce nebo tak, bylo děsivé. Donnie je čtyřicet-tři roky starý a já jsem čtyřicet. Mysleli jsme, že jsme měli život všechno vymyslel a teď mají koberec vytáhl zpod nás … no, když jsem řekl, Donnie, že pan Richards měl řešení pro nás, jsem se vlastně zhroutil a plakal.

Ukázali jsme se na břehu dvacet minut dřív a seděli venku pana Richardse kanceláři, čeká nervózně. Donnie se vlastně dal na jeho neděli jít do kostela obleku a já jsem měl na sobě svůj nejlepší Neděle šaty, tmavě modré šaty, který přišel těsně nad kolena. Měl jsem na sobě svůj nejlepší řetězec falešných perel a paty. Zavolejte nám hloupé, pokud budete chtít. Oba jsme jen jednu generaci odstraněny z kopce Kentucky, a když jdete vidět “muže” můžete nosit své nejlepší, úzkosti zapůsobit na osobu, která má svůj život ve svých rukou.

Přesně v 14:00 Mr. Richards tajemník vyšel ze své kanceláře a ukázal na nás. Během několika posledních měsíců jsme se poznali Lilly Fox docela dobře a jsem podezření, můj manžel měl trochu tlačenice na ni. Byla v její polovině dvacátých let, blondýnka, žárlivost s velkými pevnými prsy a těsné zadek a kromě toho, že se nám léčených s laskavostí a respektem pokaždé, když viděl, nebo mluvil k nám, bych nenáviděl jí docela málo odvahy. Myslím, že bych viděl spoustu lidí, kteří byli v poslední době v zoufalé situaci a že se snažil, aby jí ukázal soucit, jak nejlépe mohla.

“Pan Richards se na tebe čeká,” řekla a ukázala na dveře své kanceláře. Jsme přikývl díky a spěchal ke dveřím. Když jsem jí prošel, naše tváře se setkal a přísahal jsem, že se culil se na mě – změna od své obvyklé laskavé chování. Byl to úsměv někoho, kdo byl v na vtipu, který byl hrál na vás. Zamrazilo po zádech, ale já jsem to odmítl z mé mysli, když jsme vstoupili do kanceláře osobně jsme doufali a modlili by nám mohl pomoct.

“Dobré odpoledne, pane a paní Lawson. Prosím, pojďte dál, mají místa,” řekl pan Richards, stoupá zpoza stolu a ukázal na dvou pohodlných kožených křesel. Podíval se na nás v jeho sekretářkou. “Lilly, bez přerušení, prosím,” řekl jistý, “já jsem šéf a zatraceně dobře vím to” hlas.

“Samozřejmě, pane Richards,” slyšel jsem Lilly odpověď a opět zachvěl jsem se, jak jsem vypadal, že něco slyšet v jejím hlase – jakési pobavilo, snickering tón.

I propustil ji jako nervy a zaměřil se na správce úvěru. Pan Richards byl v jeho polovině padesátých let, http://people.tribe.net/18f33d30-abc5-4227-a215-6189849e2bc4/blog/1cde6df9-0b5d-4463-8c17-7f2d34be072e plešatý a trochu středního věku šíření. Přesto, tam bylo něco o něm, o jeho chování, že mluvil o významu a moci. Na chvíli nikdo nepromluvil a on vážně hleděl na nás a my se podíval zpátky jako nervové děti. Dalo by se cítit napětí budovu v místnosti. Cítil jsem se divně nutkání k pláči.

Konečně, pan Richards se usmál a řekl: “No, já vím, že jsi dočkat, až uslyší, jak bychom mohli zachránit svůj domov a pomůže vám dostat zpátky na nohy finančně,” řekl. Zvedl nějaké papíry a pokračoval. “Vaše současné platby šestnáct set dolarů měsíčně, a vy jste téměř čtyři měsíce za sebou. Banka se podívala do začínajících uzavření řízení, a pokud můžeme něco vymyslet, řekl bych, že budeš na ulici před školní skončí tato přichází jaro. ” Usmál se zářivě se na nás, jako by to byla dobrá zpráva.

“Ale vy jste řekl, Sonya, že jste si myslel, že řešení pro nás, ano?” zeptala se svého manžela, strach evidentní v jeho tváři.

Mr. Richards přikývl a odpověděl: “Samozřejmě, máme řešení. Ve skutečnosti, vaše žena je řešení.” Odmlčel se a sledoval, jak se k nám na reakci.

Donnie a podíval jsem se na sebe víc než trochu zmatený. “Um, co myslíš, pane Richards?” Zeptal jsem se.

“No, je to trochu složitější, ale vyslechněte mě. Skupina bankéřů, jako jsem já a ostatní občanská smýšlejících lidí v komunitě dostali dohromady a vytvořil fond, stimulační balíček, pokud budete, pomoct některé rodinám ušetřit své domovy, pokud splňují kritéria správné.

“Správné kritéria?” Jsem opakoval, cítil trochu ztracený.

“Ano, paní Lawson. Věřím, že se setkáte, že kritéria a mohou poskytnout ty správné služby, které budou mít nárok vaši rodinu pro naše, ehm programu.” Usmál se samolibě se na nás a já jsem pomalu zavrtěla hlavou, nechápal.

“Služby? Jaké služby? Byl jsem kontrola kvality inženýr na stroji závodě.”

Pan Richards zvedl ruce, prsty směrem nahoru, aby vytvořila věž. “Chcete-li být tupý, paní Lawson, jsi v pořádku postava ženy, a tam je mnoho ochotných lidí, kteří by si užil obsluhována vámi.”

Najednou jsem pochopil, a cítil jsem, že můj obličej začíná plamene. “Ty chceš, abych s tebou vyspat?” Zalapala jsem po dechu, ne tak docela věřit, jsem se zeptal tuto otázku.

Bankéř se usmál, strašně lascivní úsměv a odpověděl: “Samozřejmě, paní Lawson, se mnou a s mnoha ostatními.”

Donnie vstal, pěsti stává koule a zavrčel: “Ty hajzle, já půjdu nakopat tuk, líný zadek!”

I když myslím, že všichni tři věděli, že Donnie mohl naprosto provést takovou hrozbu, pan Richards se posadil a klidně hleděl Donnie dolů, když řekl měkkým a sebevědomým hlasem. “Ne, pane Lawson, nebudete. Pokud si položit jednu ruku na mě, budete strávit příštích pět let ve vězení, a vaše žena a vaše děti budou na ulici přesně …” Pohlédl na papírování před ním a pokračoval: “V přesně osm týdnů.”

Donnie udělal krok dopředu a řekl napjatým hlasem, “říkáš moje žena je děvka a očekávají, že mě neporazí kurva hovno z vás?”

“Naprosto správně. Ve skutečnosti byste měli dostat dolů na kolena a děkovat Bohu, vaše žena bude mít šanci být děvka a zachraňovat prdel a celou vaši rodinu z nepořádek, kterou jste dovnitř Teď, sednout, pane Lawson. “

“Donnie,” řekl jsem tiše a natáhl ruku, aby se dotkla jeho paže. “Posaďte se, miláčku. Miluji tě a bude to v pořádku. Sedni si a poslechněme si, co má říct.” Donnie polkl a zaťatými pěstmi všechny pevněji a já jsem si myslel, druhý, že by se skákat přes stůl a hodiny Richards, ale neudělal to. Trochu zamrazilo přes jeho tělo a nechal si dlouze povzdechl a posadil se. Uvnitř mě, mé emoce byly všechny žaludek nahoru. Nebyl jsem si jistý, co se mi víc naštvaná -. Slova Richardse či Donnie Posloucháš mě a posadil se zpátky

Napětí byl silný v místnosti, když jsem se otočil zpátky k panu Richards a řekl: “Takže, co přesně mám dělat?”

“První věc, musím vidět, jak svléknout právě teď,” řekl a podíval se na mě s výrazem velkým očekáváním. Zaváhal jsem, nejistý. Možná, že to bylo všechno nějaký špatný vtip. “No, teď, paní Lawson – musíte zvyknout poslouchat povely a poslušnost jim okamžitě.” Jeho hlas ztvrdl. “Tak nahá, kurva … TEĎ!” Moje hlava odsekl, jako bych byl facku. Jeho hlas -., Že náhlá, krutá náročné tón poslal vlnu emocí, které jsem neznal proudící mým tělem

Stojí na vratkých nohou, udělal jsem, co žádal. Sáhl jsem za sebou a rozepnula mi zip a jedním rychlým pohybem stáhl šaty přes hlavu, takže jsem stál ve standardní černé podprsence a kalhotkách. Chladný vzduch v jeho kanceláři zvýšil gooseflesh na rukou a nohou. Moje bradavky tvrzené pod mou podprsenku a řekl jsem si, že byl studený vzduch, ale to nevysvětluje náhlý vlhkost mezi nohama, když měl za to, že velící vzduch se mnou.

“. Velmi pěkný, paní Lawson Nyní ztrácí spodní prádlo – všechno.” Kousla jsem se do spodního rtu a pokrčil rameny z mé podprsenky, nechal mé těžké prsa klesnout zdarma. Jsem si vzít dobrou péči o sebe, a navzdory tomu, že kojila tři děti, které mají velká prsa, byl jsem hrdý, že neměli klesnout moc. Mr. Richards studoval moje prsa a řekl: “Vaše prsa jsou nádherné, paní Lawson, nádherné mohu-li to tak říct. Co jsi, 40 D-cup? A vaše bradavky jsou neuvěřitelné.”

V jeho slovech jsem zrudla jako moje bradavky, kolo jako čtvrtletích, zvětšil ještě víc, vstala téměř o centimetr. Šokoval jsem tím v tlumeným hlasem, “já jsem 38 D.” Pak jsem šokován, jsem ještě více mumlal, “Děkuji vám.”

“A teď, pojďme ty kalhotky.” Řekl pan Richards, směřující dolů mezi nohy. Sklonil jsem se a sklouzl mi kalhotky, vystoupit z nich a pak stál nahý před mým manželem a poprvé od roku dlouho předtím, než jsem se oženil, další muž. Cítila jsem pana Richardse oči plazí po celém mém kočička. Měl jsem dlouhé rty, doplněny o pečlivě zdobené malou přistávací dráhy. I dusil off sténání, jak jsem se cítil zvlnění lahodného tepla projít ven z mé píči po zbytek mého těla. Nedíval jsem se dolů, se obávat, že mé stydké pysky byly již šíří ve vzrušení. Cítil jsem se styděl a nadšený a já jsem nechápal vůbec nic.

Mr. Richards si povzdechl a pak se podíval na svého manžela, který se na mě díval stejně, žíly jsou viditelné na krku a obličeji, jeho tvář hluboké rudé. “Ach, Donnie, jste šťastný člověk. Vaše žena je krásná žena!”

Cítil jsem se celé mé tělo začervenal se při jeho slovech, ale cítil jsem na sebe pyšná moc. Stojím pět nohou, sedm palců a váží na dobrý den, sto-čtyřicet liber. Moje prsa jsou stále pevné a možná moje nejlepší celovečerní film. Jsem tvrdě pracoval, aby se zabránilo nevyhnutelné žaludku čokl od mít tři děti a byl hrdý na své hlavně ploché břicho. Moje nohy a zadek byl urostlý z výkonu, a to není tak dávno, že jsem věděl, že bych mohl ještě obrátit pánské hlavy.

“Můžu se obléct, pane Richards?” Zeptal jsem se pokorně snaží získat ruku přes podivné emoce běží skrze mne.

Pan Richards mi ukázal zpátky na své místo a řekl: “Ne, paní Lawson, proč bych měl být zbaven takového krásným výhledem. Posaďte se a pojďme diskutovat o své, ehm povinnosti.” I splněny, baví ho, když jsem se snažil přijít na to, jak se posadit -. Rezervovaně s nohou přešel navzájem nebo s nohama otevřené, odhalil svou stále tlumící kočička

Pan Richards se díval na mě, jako bych byl nějaký lahodný poušť má v plánu zničit. .. “Teď, když na to, co se od vás požaduje, tři dny v týdnu, obdržíte hovor od Lilly tě poučil o úkoly, které dnešního dne Vám bude přidělena v pondělí, středu a sobotu – takže zůstaňte k dispozici v těchto dnech, a aby ne jiné plány. ” Díval se na nás oba. “Rozumíš?” Když jsme se oba přikývl, dodal: “Kromě toho, v úterý a ve čtvrtek, budete sem mě navštívit v 14:00 ostré. Výměnou za vaše služby, bude vaše hypotéka být vychován k dnešnímu dni a vyplácí každý měsíc.”

“Ehm … co služby jsem poskytuje?” Zeptal jsem se a cítil, jak mé srdce začíná bušit, jak jsme vlastně mluvili o to, že jsem děvka.

“Proč, co jste řekl. Odmítnutí každé žádosti bude zrušila smlouvu a banka začne okamžitě zabavení řízení. Rozumíš?”

“Ano, pane,” odpověděl jsem tiše, stále ohromen, že jsem souhlasil, aby tato a sotva věří, Donnie stál nechá se to stalo.

“No, a pak, když jsme pochopili navzájem, není čas pro zahájení práce jako právě teď!” Mr. Richards vstal a obešel stůl a ukázal na koženou pohovku v protějším rohu. “Donnie, pojď se mnou na gauči.” Přešel místnost a posadil se po můj manžel ho tiše připojil, poplácal svého rozkroku. Byl jsem ohromen, když vidím, že došlo k výraznému boule v jeho šedých kalhotách. “A teď, Soňa, není to? Sonya, chci, abyste procházet sem a sát můj penis!”

“Crawl, pane Richards?”

“Ano, Sonya, plazit se tady jako děvka děvka jste a ukažte mi, co dobrý čuráku jste.”

Viděl jsem, Donnie ježí vedle něj, ale byl šokován, aby ho slyšeli říkat: “Neměla bych opustit místnost?”

Mr. Richards se zasmál a řekl: “Ach ne, to určitě ne! Chci, abys tady, Donnie. Chci, abyste viděli vaše žena je děvka, že už ví, že je.” Donnie mě ohromil tím, že jen zamračil a přikývl pokorně. Pan Richards nakřivo prstem na mě a řekl: “No tak ty malej hajzl. Chci penis olizovat právě teď.”

Část mě se zdálo, ustupte divit, jak jsem vyklouzl ze svého křesla na hluboké koberec svého úřadu. Prsa visí a kymácející, začal jsem se plazit k němu na ruce a kolena, snažil popřít tepla a teplé a kluzké pocity jako mé stydké pysky třel spolu, jak jsem se přestěhoval. Byl jsem se obrátil na – jsem prostě nemohl uvěřit. Jsem se plazil mezi pana Richardse nohy a strčil ruku přes tkaniny pokryté bouli v jeho kalhotách. Rozepnul jsem knoflík na svých kalhot a stáhl zip a dostanete se třesou ruce, aby ryby z jeho penis. Bylo to mokré a lepkavé a nechápal jsem to, ale já jsem byl více ohromen jeho velikostí. Donnie, bůh ho miluju, je to jen trochu plachý, že šest palců dlouhý, když je vzpřímený a ne vše, co silný. Nechápejte mě špatně, jsem rád penis svého manžela, ale vzrušení prošel já, když jsem odhaduje pana Richardse na více než osm palců a výrazně silnější než můj manžel.

“Mmmmm, myslím, že se vám líbí, co jste našli,” řekl Richards. “Je to větší než Donnieovy ptáka?” Jak jsem pomalu hladil ji, jsem přikývl na potvrzení. Jak pan Richards se zasmál, já jsem střílel pohledem na Donnie, který vypadal zahanbeně. Pan Richards se natáhl a přejel si rukou přes mé husté mahagonové vlasy. “A teď, Sonya, byste rád sát můj penis?”

Podíval jsem se na něj podíval a zašeptal: “Ano.” A byla to pravda. Chtěl jsem ho sát a usmál se na mě a já jsem ho vzal do pusy. Teď abych byl upřímný, nemyslím si, sát Donnie tak moc. Raději rovnou do sexu, většinou s ním na vrchol. Bývaly doby, kdy jsme byli mnohem více sexuálně aktivní, ale v posledních několika letech, to stalo se nejlépe jednou týdně události a v posledních měsících, Donnieova sexuální apetit prostě zmizel. Teď jsem byl spotřebován s touhou potěšit tohoto muže, aby potěšení tento velký penis, a tak jsem to udělal.

Když jsem ho vzala do úst, uvědomil jsem si, že ochutnávka více než kohout – že vlhkost a lepivost na kůži má svůj vlastní vkus a já málem udusil, když jsem si uvědomil, že jsem byla ochutnávka sperma a kočička. Měl jsem náhle zjevení, předvídání pana Richardse kurva jeho sekretářka, Lilly možná těsně předtím, než jsme šli dovnitř jsem na tom nezáleželo. Jako žena hlad, jsem běžel můj jazyk nahoru a dolů jeho hřídele a olízl jeho penis čistý, než se zaměřením na sání ho, válcování můj jazyk kolem jeho velký penis hlavu. Držela jsem hnědé oči zaměřené na tváři, měření, co jsem dělal z jeho výrazu a snaží se ho potěšit. Jednou za čas, tak bych ušetřil pohled na mého manžela, který se na mě díval se zmateným pohledem -. Jako kdyby jsi mi poznat

Cítil jsem, že moje kunda růst mokré a cítil, jak mé eroticka seznamka saly vlastní šťávy stékají moje stehna. Cítila jsem se tak zmatený a přemýšlel, jestli nějak, pan Richards byl vnímán svou pravou podstatu. Byl jsem děvka? Byl jsem nestydatá děvka? Před třiceti minut, byl jsem bez práce manželka a matka, teď jsem byl na kolenou sání zvláštní penis a nemohl jsem Zdálo se, že shromáždit mnohem více než jen náznaku studu. Jsem se zabýval tím, že jsem byl těší to, že jsem byl rád, sání tohoto muže velký penis!

Kroužil jsem jazykem a snažil se vybavit každý malý trik, který dělal Donnie rádi v průběhu let a byl jsem ohromen cítit moje srdce vzrušení pro každého sténání jsem čerpal od pana Richarda rty. Zachvěla jsem se, když se zaplete prsty do mé těžké hřívou hnědé vlasy a řídit svůj pohyb, jak zamumlal: “Ano, to je ono, ty děvko Vykuř mi péro!, Ty malá děvko. Můžete ji milovat, ne, ty couro cockloving “
!

A pak bez varování, cítil jsem ho nabobtnat a pak moje ústa byla zaplavena jeho kuráž – horké, husté, slané sperma. Polkla jsem to, touží, aby ho potěšit a ne ztrácet kapku. Cucal jsem se a nasál do nezůstalo nic sát z něj a ještě stále jsem ho olizovat a lízala mu stále pulzující penis. Nakonec, to bylo příliš intenzivní a strčil mi hlavu dozadu, což mu vyklouznout z mých rtů.

“Ach, ano! Určitě dostát očekáváním, Soňo!” zakokrhal pana Richardse. Pobídl svého manžela, který tam seděl a nevěřícně. “Znovu, Donnie, říkám vám, že jste šťastný muž!” Zatímco mluvil, vzal si ještě semi-ztopořený penis do ruky a jemně poplácal ji proti mému obličeji, takže malé stříkance na rožni a cum na tváři. “Líbilo se ti to taky, nebo ne, Soňo?”

Podíval jsem se na něj a kývla a pak se posílit své pocity, jsem se naklonil dopředu, kartáčování mé tváře a rty proti hlavě jeho penisu, téměř uctívání jeho maso hůl, vychutnával si pocit jeho sametově hřídele proti mé kůži. Donnie vytřeštil oči, když viděl, mě doslova třít pan Richard penis proti mé tváři.

“Věřím, že budete chodit daleko, Soňo,” řekl pan Richards, vestoje. “Tam je děvka uvnitř stačí touhou dostat ven!” Dovolil mi, abych políbil na špičku jeho penisu a poté si ji zpátky do kalhot. Poté, tak jako člověk, stal se všechny obchodní a nařídil mi, abych se oblékl. Když jsem byla oblečená a skládá se, on mi řekl: “Zítra je středa, takže být doma a čekat na telefonát Lilly. Nikdy mě nezklamal, a těším se na setkání s Vámi ve čtvrtek.”

On nás šel na dveře své kanceláře a dobré srdcem poplácal Donnie na zádech. “Hlavu vzhůru, pane Lawson Vaše žena bude dělat všechno v pořádku Jděte domů a získat dobrý noční spánek s vědomím svého domova -.. Váš život je v bezpečí!”

Šli jsme ven, Lilly Fox nás sleduje od svého stolu, na úsměv stále na tváři. Cítil jsem tvář červenat nanovo, viděl v jejích očích znalosti o tom, co jsem udělal a co jsem se dohodli, aby se stal. Její jazyk poletovaly, a přes její rty a ona mi dala trochu vzkaz a já jsem věděl, že v mém srdci v tu chvíli, že jsem měl pravdu. Právě jsem lízal její kunda krém off pana Richarda penis. Co je víc, jen být jisti, že ošklivé skutečnosti z mé píči i vlhčí, než to už je.

Většina cestu domů byla strašně tichý. Donnie ruce zaťaté do volantu a díval se přímo před sebe s jeho čelisti, takže zatnul Myslel jsem, že by mohl prasknout zuby. A konečně, v téměř přiškrceným hlasem, viděl. “Ty opravdu si to užil. Líbila sání toho sráče penis!”

Obrátila jsem oči, když jsem odsekl. “Ne, já – já jen udělal to, co jsem musel udělat.”

Donnie se oči ze silnice a zíral na mě. “Blbost, Soňa. Miloval jsi ji, mnul si tvář celého jeho penis!”

Standard

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s